MISCELLANEOUS / Rugs / Chondzoresk 4103026
nr 410 3026
Chondzoresk
Lenght: ()
Semi-antik, 130x215, jämnt ställvis ngt hårdare slitage, hål, lagning, lättare färgblödning, mindre skador, svarta garnet korroderat, even partly heavier wear, minor holes, minor colourblead, minor damages, corroded black
4500
Monday May 8 2006
at 16:00:00
May 8
TEMA Orientaliska mattor 3
Har du en eller flera äldre el
Read more about TEMA Orientaliska mattor 3